O nás

Klub Devil's dogs vznikol v roku 2017 na účely výcviku agility. Postupne sme do klubu zakúpili agility tunely a vytvorili sme si prvé skokové prekážky. Neskôr sme zakúpili aj kvalitné a štandardné zónové prekážky.

Pretože aj my sme len študujúci a pracujúci, bohužiaľ nezostáva nám príliš voľného času venovať sa naplno tomuto krásnemu športu. Začali sme teda hľadať ďalšiu možnosť ako tráviť spoločný čas s našimi psami. Postupne dokupujeme a vytvárame ďalšie pomôcky pre výcvik, ale aj zábavu našich psov (hlavolamy, prekážky Hoopers, pomôcky pre dog fitness a ďalšie).

Neustále sa vzdelávame nielen vo výcviku psov. Zúčastňujeme sa odborných seminárov, kurzov a prednášok. Zdravie našich psov je pre nás nielen pri výcviku vždy na prvom mieste.

Veľkú záľubu máme v organizovaní podujatí, na ktorých sa môžu zúčastniť všetci psi bez ohľadu na ich pôvod, alebo aj výcvik. Radi ukazujeme majiteľom psov, čo všetko je možné s ich psím kamošom robiť vo voľnom čase a že aj psík bez špeciálneho výcviku môže byť najlepší - napríklad v chytaní piškótov! A hlavne, že čas strávený s ním je veľká zábava. Neustále vymýšľame nové a netradičné súťaže a zvyšujeme úroveň našich akcií čo najvyššie.

Sme ale tiež ľudia s veľkým srdcom. Podporujeme útulky v ich činnosti - z každej akcie venujeme finančnú alebo materiálnu podporu.

Sme skrátka klub ľudí s rovnakým záujmom, ktorý sa vie dobre baviť, ale tiež pomôcť tam, kde je to potrebné.

Naše aktivity

  • agility
  • hoopers
  • dogdancing
  • dogfitness
  • a iné